Šperky k Valentýnu: potěšte svou lásku originálním šperkem

Srdce jako symbol

Srdce je v mnohých kulturách rozšířený symbol, který označuje lásku, odvahu, statečnost, bojovnost, sebeobětování i nejdůležitější orgán. V romantickém smyslu je srdce chápáno jako „sídlo citů“. Vidíte ho všude. Červený symbol vyjadřující nepopsatelné.

Jaký šperk věnovat k Valentýnu?

Pečlivě vybraný klenot je skvělým řešením, pokud chcete potěšit přítelkyni, manželku, kamarádku, milující maminku, ale i manžela či přítele. Šperky k Valentýnu jsou symbolem lásky, přátelství i krásy a v kamenné prodejně či na e-shopu zlatnictví Zlatíčka vám výběr šperku pro zamilované s motivem srdíček usnadníme.

Valentýnské šperky pro ženy

Věnovat šperk se srdíčkem znamená symbolické zhmotnění upřímné trvající lásky mezi zamilovanými. Šperky ve tvaru srdce nebo se srdcem jsou nejoblíbenější dárky na den sv. Valentýna a zůstávají trendem i v letošním roce. Tak s láskou do výběru!

Velmi oblíbenými kousky jsou náušnice ve tvaru srdíček. Nesáhnete vedle, ale láskyplně i po setu náramku a řetízku se sladěným srdíčkovým tvarem přívěsků. Naše šperkovnice vám nabídne čisté srdíčkové šperky stříbrné, ocelové, zlaté, ale i decentně osázené zirkony.

Milujete, když je výrazná? Nabídneme vám i kvalitní portugalské stříbro v podobě náušnic se srdíčkovým symbolem, kde červený kámen uprostřed je dokola zdobený kameny markazity.

Chcete pro ni naprostou bombu? Pak u nás volte šperky ve tvaru obrysu srdce osázené pravými českými granáty. A jakou barvu má tento certifikovaný český kámen? Samozřejmě, že červenou, která k valentýnským šperkům neodmyslitelně patří.

Valentýnské šperky pro muže

Dárek k Valentýnu pro muže nemusí pokaždé skončit jen u spodního prádla s motivem srdíček, může být řešený i s elegancí. Co mu darovat šperk, který ho promění v elegantního gentlemana? Zbývá vám jen přijmou pozvání na večeři, ve zlatnictví Zlatíčko už jste přišly na chuť decentním manžetovým knoflíčkům, které podtrhnou společenský outfit každého elegána.

Bije vaše srdce také pro Vás?

Jste schopni věnovat čas i lásku jen sami sobě? Vy si také zasloužíte speciální pozornost, která je klíčem k umění milovat a k umění žít. A když se naučíte sobě dávat, budete schopni od druhých také přijímat. Nevěšte hlavu, pokud jste vaši druhou polovinu srdce ještě nepotkali a udělejte si na svátek sv. Valentýna den jenom pro sebe a podle svých představ.

Rozmazlujte se šperky od zlatnictví Zlatíčko!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.