Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Manžetové knoflíčky

Doplňte svůj outfit elegantními manžetovými knoflíčky a staňte se pravým gentlemanem. Ať již vás čeká důležité obchodní jednání, chystáte se na svatbu nebo potřebujete stylově doladit svůj společenský oblek, jsou manžetové knoflíčky správnou volbou. Objednejte si z našeho internetového obchodu Zlatnictví Zlatíčko manžetové knoflíčky online.

Nechte si vyrobit zakázkové manžetové knoflíčky podle svých představ!

Manžetové knoflíčky na zakázku

Výběr materiálu, barvy a tvaru manžetových knoflíků přizpůsobujeme doplňkům, které nosíme. Proto vám ve Zlatíčku nabízíme zakázkovou výrobu manžetových knoflíčků podle vašeho návrhu, které budou skvěle ladit k vašemu outfitu a podtrhnou váš styl. Nechte si na manžetové knoflíčky vygravírovat svůj monogram nebo jakýkoliv oblíbený motiv. Manžetové knoflíčky vyrábíme ze stříbra, žlutého i bílého zlata.

Manžetové knoflíčky pro každou příležitost

Manžetové knoflíčky se hodí pro každou příležitost. Tematické manžetové knoflíčky jsou neodmyslitelným doplňkem ženichovi košile. Luxusní manžetové knoflíčky patří k managerům a právníkům. Vtipné knoflíčky s originálním motivem jsou vkusným dárkem. Vyzkoušejte si manžetové knoflíčky přímo v naší kamenné prodejně v Litoměřicích nebo nakupujte online z pohodlí svého domova.

Soupravy manžetových knoflíčků a kravatové spony

V našeho e-shopu najdete také soupravy manžetových knoflíčků a kravatové spony, které dodáváme v elegantní krabičce. Udělejte skvělý dojem s luxusní sponou do kravaty, ke které budou dokonale ladit manžetové knoflíčky! Přinášíme vám i další originální pánské šperky, které jsou zároveň skvělým dárkem pro každou příležitost.

Které manžetové knoflíčky si pořídíte ve Zlatnictví Zlatíčku vy?

Nalezené produkty: 30

Produkty