Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Křížky

Křížky patří mezi klasické a tradiční přívěsky, které nikdy nevyjdou z módy. Co je na nich tak lákavé? Především jejich univerzálnost a originalita! Přívěsek křížek je skvělou volbou ke každodennímu nošení a hodí se jak k stylovému outfitu, ležérnímu oblečení, tak k společenským šatům. Křížek na krk z chirurgické oceli je pak nejvyhledávanějším přívěskem u mužů.

Vyberte si přívěsek křížek v katalogu zlatnictví Zlatíčka!

Přívěsky křížek

Dáváte přednost nenápadným křížkům nebo máte raději masivní kříže, které zaujmou na první pohled? V naší šperkovnici na Vás čeká pestrá paleta přívěsků křížků, z nichž určitě vyberete ty pravé pro Vás. K přívěsku doporučujeme zároveň objednat řetízek, na němž se přívěsek křížek bude krásně vyjímat.

Přívěsky křížky jako dárky

Nevíte si rady s dárkem pro své blízky? Nechcete jim dávat laciné cetky, které stejně mnohdy skončí v koši? Zlatnictví Zlatíčko má pro Vás skvělý tip na dárek pro muže i ženy! Jsou jím přívěsky křížky, které nikdy nezklamou. Ženám můžete pořizovat designově propracované a zdobené křížky, pro může je pak ideální volbou přívěsek kříž z chirurgické oceli případně bílého stříbra.

U Zlatníčka si přívěsek na krk křížek vyberte opravdu každý!

Materiály přívěsků křížků

  • žluté a bílé zlato
  • bílé a červené stříbro
  • chirurgická ocel

Přívěsek křížek u nás pořídíte za skutečně atraktivní ceny!

Nalezené produkty: 62

Produkty