Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Dětské náramky

Jaké náramky pro děti u nás najdete?

Chtěli byste pořídit svému malému rošťákovi jeho první opravdový šperk? Rádi byste ho netradičně obdarovali k jeho narozeninám nebo za krásné vysvědčení? Není nic jednoduššího, než se porozhlédnout v našem portfoliu dětských náramků. Zlatnictví Zlatíčko přináší kvalitní dětské náramky, které vykouzlí Vašemu synovi nebo dceři úsměv na rtech.

  • dětské náramky pro holky
  • dětské náramky pro kluky
  • dětské náramky stříbrné, zlaté
  • náramky pro děti s destičkou s možností vyrytí textu
  • dětské náramky za skvělé ceny

Dětský náramek s věnováním

Nechte na dětský náramek vyrýt data, jméno ratolesti, datum narození, krevní skupinu nebo jakékoli jiné věnování. Dítě tak bude mít to nejcennější neustále u sebe! Zlatnictví Zlatíčko dbá o radost Vašich nejbližších, pořizujte dětský náramek právě z naší šperkovnice. Pečlivý výběr dětského náramku s vyrytím dle Vašeho přání zajistí dítěti to nejkrásnější překvapení!

Zlatíčko nabízí šperky pro děti i dospělé

Dětské náramky u nás pořídíte za bezkonkurenční ceny! Vložte vybraný náramek do dárkové krabičky a dárek je kompletní. Na zakázku vyrobíme také náramky v jiné délce či s jinou variantou destičky. Pro děti máme rovněž v portfoliu prstýnky, náušnice nebo křtící hodinky. Už jste i Vy vybrali ten pravý dětský šperk?

Všechny dětské náramky z našeho katalogu jsou maximálně bezpečné!

Nalezené produkty: 15

Produkty