Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Madonky a medailonky

Jaký je ideální dárek pro věřící ale nejen pro ně? A ty, kterým křesťanská symbolika imponuje jako něco krásného, co je vhodné zachovat? Je to přívěsek madonka na krk! Madonky a medailonky jsou zpracované detailnější a delikátnější než běžný přívěsek na krk. Toto je živoucí podoba Panny Marie, která podarovaného uchvátí a on ji bude navždy nosit.

Který přívěsek na krk Madonky nebo medailonek od zlatnictví Zlatíčka oslovil právě Vás?

Medailonky na krk

Do naší šperkovnice zařazujeme také poněkud odlišné podobizny. Nikoliv jenom skvostné vyobrazení panny Marie. Můžete se setkat i se stříbrnou podobou Nefertiti z profilu – slavné vyobrazení. Také Vás mile potěší přívěsek na krk ve tvaru roztomilého andílka s loutnou nebo víla ochránkyně, která nad Vámi bude stále bdít.

Proč nakupovat madonky a medailonky od Zlatíčka?

  • přívětivá cena
  • velmi detailní a půvabné provedení
  • rozmanitost druhů madonek a medailonků
  • originalita

Medailonek na krk

Dokonalým dárkem pro ty, co milujeme a kteří jsou věřící, je Panna Marie. Je to podobizna z bílého zlata s ozdobnou rytinkou na okraji a zadní stranu zdobí nápis. Velmi vkusným dárkem oválný přívěsek z bílého zlata, kde na lososově zbarveném podkladu dlí kamej ze slonovinové kosti. A do třetice bílé zlato – čtrnáctikarátový přívěsek zlato srdíčko otevírací s rytinkou potěší všechna zamilovaná srdce.

Vyberte si u zlatnictví Zlatíčka Madonku nebo medailonky na krk podle svých představ!

Nalezené produkty: 52

Produkty