Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Kameny a perly

Víte, jak uděláte své partnerce tu největší radost? Přívěskem na krk s kamenem! Kámen symbolizuje stabilitu, čistotu a krásu Vašeho vztahu. Žena tomuto pocitu vnitřně rozumí, stejně jako Vy jej instinktivně vyhledáváte. Z tohoto dárku budete oba nadšeni. Zlatnictví Zlatíčko má mimořádně bohatou nabídku přívěsků s kameny a přívěsků s perlami, která Vás potěší.

Naše portfolio přívěsků s kameny a perlami neustále rozšiřujeme k Vaší spokojenosti.

Přívěsky s kamenem

Velmi působivým dárkem je stříbrný přívěsek s temně rudým granátem. Jedná se o spojení vášně, smyslnosti a tělesnosti. Stříbro zároveň této smyslové extázi dodává punc rozumu a vznešenosti. Tento přívěsek s kamenem je ideální pro dlouholeté, ale silné vztahy. Krásný artefakt také představuje stříbrný přívěsek s vltavínem. Vzhledem ke tvaru kamene je zpracování ruční – takový šperk potom doslova vyvolává: Jsem osobitost a extravagance sama. A okolí Vám jej bude přirozeně závidět.

Přívěsky na krk s kameny a perlami

  • dostupná cena od zlatnictví Zlatíčko
  • dokonalé zpracování
  • obrovský výběr
  • originální modely

Přívěsky s perlami

Moře je majestátním symbolem nespoutanosti, živelnosti a věčnosti. Co z moře dostáváme, k tomu cítíme obrovskou úctu – milujeme a zároveň se obáváme. Perla vytažená z mořských mušlí je potom klenotem mezi dary moře. Například perla v přívěsku ze žlutého zlata ve tvaru vlastní mušle je citlivou a milující poctou ženě a zároveň živlu vody. Na druhou stranu přívěsek ve tvaru květu z portugalského stříbra s perlou vsazenou doprostřed je skvostnou upomínkou na stále rodící život – ideální dárek pro ženu.

Zlatnictví Zlatíčko Vám přináší přívěsky s kameny a perlami za bezkonkurenční ceny!

Nalezené produkty: 42

Produkty