Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Jak vybrat šperky ke svatebním šatům?

29. 8. 2018

Jak vybrat šperky ke svatebním šatům?Mávnutím čarovného proutku máme za sebou polovinu léta a počasí i příroda nám neustále dopřává. Jsou to kouzelná rána, když se nad obzorem pomalu objeví ohnivý kotouč slunce, obarví ranní mráčky, na chvíli se ještě schová do mraků a pak hurá s plnou silou na zářící pouť dalším letním dnem, vaším svatebním dnem. Zlatnictví Zlatíčko vás inspiruje úchvatnými svatebními šperky do každého dne D.

Šperky pro nevěstu

Svatební den je pro každou nevěstu jedna z nejvýznamnějších životních událostí. Den, kdy chcete být nejkrásnější a opravdová princezna. Den, kdy k dokonalým šatům, účesu i líčení zvolíte i dokonale padnoucí svatební šperky.

Šperky podle svatebních šatů

Výběrem vysněných svatebních šatů začíná maraton dokonalé nevěsty, ale právě šperky ovlivní výsledný dojem a svatební šaty skvěle doplní.

Svatební šaty jasně sněhové barvy podtrhnete stříbrem, platinou či bílým zlatem. U krémových odstínů svatebních šatů zabodujete zlatými šperky. A pokud se nebojíte barev ani ve svůj svatební den, klidně sáhněte po špercích s drahokami v modré, zelené, růžové, zkrátka svojí oblíbené barvě a dodejte svatební róbě šmrnc.

V jednoduchosti je krása, a proto u více zdobených šatů volte decentní doplňky. Šaty protkané perličkami vybízí přímo po perlových špercích. Jemné a uhlazené šaty můžete pozdvihnout i výraznějšími doplňky.

Dokonalost v každém směru

S okouzlujícími snubními prsteny, které si nevěsta s ženichem při svatebním obřadu vzájemně nasadí a potvrdí tím věčnou lásku a věrnost, až na věky věků a ještě dál, patří mezi základní svatební šperky každé nevěsty i výběr poutavého náhrdelníku, oslnivých náušnic a kouzelného náramku.

Jak vybrat snubní prstýnky?

Vyberte si od Zlatnictví Zlatíčka snubní prstýnky podle svých představ z rozmanité nabídky od předních českých i zahraničních výrobců, v kamenné prodejně v Litoměřicích nebo na internetovém obchodě. Zlatnictví Zlatíčko rádo vyhoví i se snubními prsteny na míru. Jsme tu pro vás, nevěsty a ženichové!

Svatební náhrdelník a náušnice?

Jako budoucí nevěsta se při výběru náhrdelníku a náušnic zaměřte opět na styl svatebních šatů a tentokrát i na účes. Pokud jste zvolila šaty s výrazně zdobeným výstřihem, nebo šaty ke krku, pak postačí pouze decentní náušnice. Naopak korzet, šaty bez ramínek i lodičkový výstřih si ozdobu krku přímo žádají.

Jemné náušnice zvolte při vyčesaných nebo krátkých vlasech. Výraznější náušnice zdobené či polodlouhé padnou dlouhým, zvlněným účesům.

Svatební náramek?

Tenké a jemné náramky z platiny, zlata, perel, či stříbra patří mezi nejoblíbenější. Pokud ale máte vybraný náhrdelník i náušnice, nezapomeňte náramek už jen sladit. "Zlatíčko, vezmeš si mě?“ Pouhá čtyři slova, ale poskládaná jako drahokamy do náramku, který navlékejte na pravou ruku a levou ruku nechte čekat jen na snubní prstýnek.

Zlatnictví Zlatíčko vám přeje šťastnou ruku při výběru svatebních šperků a dokonalý prožitek z každé minuty!