Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Sport a hobby

Snažíte se najít ten správný dárek pro Vašeho bratra, tatínka, dědečka, přítele nebo manžela? Nevíte kudy kam, protože vymyslet dárek pro muže je prostě oříšek? Zlatnictví Zlatíčko Vám ho pomůže rozlousknout. Zahrajte si s námi na Popelku a nechejte si do nosu cvrnknout originální sportovní přívěsky, které si Váš sportovní nadšenec zamiluje!

Přívěsky sport pro všechny milovníky pohybu

Je to tak jednoduché! Přívěsky sport přináší Zlatíčko v rozmanitém výběru, na své si u nás přijde sportovní fanoušek mnoha sportovních odvětví. Nevěříte? Díky nabídce přívěsků pro sportovce obdarujete fotbalistu, hokejistu, tenistu, golfistu, motoristu a mnoho dalších! Nic neudělá muži takovou radost, jako sportovní přívěsky s motivem jeho milovaného sportu, které může nosit na řetízku nebo připnout na své klíče.

Taky se Vám tenhle nápad líbí? Nám moc!

Jaké přívěsky pro sportovce u nás pořídíte?

  • kopačky pro fotbalistu, fotbalové míče
  • brusle, hokejky
  • motorky, automobily
  • činky a přívěsky pro kulturisty
  • basketbalové míče
  • přívěsky pro cyklisty, golfové hole, plachetnici, tenisovou raketu a další

Zlatíčko dbá na kvalitu a pestrou nabídku sportovních přívěsků

Zalíbila se Vám naše nabídka sportovních přívěsků? Ještě aby ne! Kvalitní přívěsky pro sportovce jsou ze stříbra, zlata nebo chirurgické oceli, výběr je pouze na Vás! Zlatíčko podporuje sportovce v jejich aktivitách a přináší jim amulety pro štěstí v podobě přívěsků sport. Potěšte i Vašeho sportovce, naše originální nabídka je Vám okamžitě k dispozici.

Darujte muži to pravé – sportovní přívěsky

Víte už, jaký je nejromantičtější dárek pro každého muže? Přece přívěsek sport! Dárek v podobě sportovního přívěsku udělá velkou radost, je kvalitní a cenově velmi příznivý. Zlatíčko myslí na sportovní příznivce a přináší neopakovatelnou nabídku sportovních přívěsků!

Nalezené produkty: 74

Produkty