Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Náušnice žluté zlato

Po čem holčičky touží? Jsou to zlaté dětské náušnice, které z nich udělají malé princezny! Dětské náušnice ze zlata můžete vybírat v online šperkovnici zlatnictví Zlatíčka nebo přímo v kamenné prodejně, kterou najdete v královských Litoměřicích. Dětské náušnice jsou vyráběny tak, aby dobře seděly i v těch nejmenších ouškách a všechny typy dětských náušnic jsou opatřeny spolehlivým bezpečnostním zámkem.

Dětské náušnice ze zlata

Váháte, z jakého materiálu dětské náušnice pořídit? V současné době jsou nejpopulárnější dětské náušnice žluté zlato, které se na dětském oušku krásně třpytí a jejich malá majitelka se budu cítit jako opravdová pohádková princezna. Pokud Vám žluté zlato nevyhovuje, jsou pro Vás připravené dětské náušnice bílé zlato nebo stříbrné náušnice.

Rádi Vám s výběrem vhodného materiálu dětských náušnic poradíme.

Originální dětské zlaté náušnice

Zlatnictví Zlatíčko dbá na originalitu svých šperků a nabízí Vám pestré portfolio zlatých dětských náušnic, z nichž jistě vyberete ty pravé pro Vaši holčičku. V naší šperkovnici najdete dětské náušnice ze zlata s rubíny, akvamarínem, tyrkysy, zirkony a dalšími kamínky. Mezi nejčastější tvary dětských náušnic ze zlata patří srdíčka, kytičky, kapky nebo například hvězdičky.

Zlaté dětské náušnice od Zlatíčka

Zlaté dětské náušnice od zlatnictví Zlatíčka vynikají svojí kvalitou a maximální bezpečnostní. Naše zlatnictví má rovněž k dispozici malé studio, kde naše zdravotní sestra můžete odborně aplikovat první dětské náušnice Vaší holčičce. Máte ohledně zlatých dětských náušnic nějaké dotazy? Neváhejte kdykoliv kontaktovat zlatnictví Zlatíčko!

Dětské náušnice žluté zlato můžete objednávat ještě dnes v našem internetovém obchodě.

Nalezené produkty: 98

Produkty