Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Jak vybrat dárek k Valentýnu?

27. 1. 2021

Jak vybrat dárek k Valentýnu?Ačkoliv svátek svatého Valentýna není ryze českou záležitostí, tak oslovil a každoročně znovu oslovuje bezpočet zamilovaných párů. Ať už patříte mezi ty, kteří ho slaví pravidelně ve velkém, nebo skromně v pohodlí domova anebo jste se jej rozhodli oslavovat úplně poprvé, je tu zlatnictví Zlatíčko, aby vám pomohlo s výběrem toho pravého šperku pro vaši drahou polovičku.

Tipy na valentýnské šperky pro zamilované

Jste-li rozhodnuti vykouzlit vaší milované úsměv na tváři, je na čase vybrat ten správný šperk! Mezi neotřelou klasiku patří přívěsky ve tvaru srdíček. Zvolit si můžete mezi samostatným přívěskem nebo rovnou v kombinaci se stříbrnými či zlatými řetízky. Hezkým způsobem, jak dárek zosobnit je možnost rytí vlastního textu na stříbrnou destičku, která srdíčkový přívěsek zdobí. A pokud ani vlastní text k vyjádření lásky nestačí, vsaďte na srdíčkový přívěsek, na kterém bude (a to klidně z obou stran) vámi vybraná fotografie! Dále se můžete na našem e-shopu inspirovat ve výběru náramků, které jsou na valentýnský dárek jako dělané.

Jaký pořídit dárek k Valentýnu pro ni a pro něj?

Šperky pro zamilované samozřejmě nemusejí být nutně jen pro ženy. Svůj závazek může dvojice symbolicky zpečetit doplňujícími se náramky se srdcem z bílého zlata nebo například přívěskem ve tvaru srdíčka rozděleného na dvě poloviny. Každý z páru si ponechá jednu a může tak mít symbolický kus své lásky stále u sebe, nehledě na to, kde se partneři zrovna nacházejí.

Vybíráte dárek z lásky?

Svátek svatého Valentýna je přeci jen jednou v roce, tak proč si neudělat tento den výjimečný? Šperky jsou jednoznačně ten pravý dárek od srdce. Není ale na škodu ho doplnit třeba o elegantní spodní prádlo, čerstvě řezanou kytici nebo výběrové víno. Tím se tvář vašeho partnera jednoznačně rozzáří a vy mu vykouzlíte úžasný zážitek!

Zlatnictví Zlatíčko vám přeje krásného Valentýna ♥

Přidat nový komentář

Osobních údajů

Komentáře

Nebyl přidán žádný komentář.