Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Rytí šperků a dárků

Chtěli byste, aby Váš šperk nebo dárek získal na originalitě a jedinečnosti? Zlatnictví Zlatíčko Vám představuje rytí do kovu, neboli gravírování šperků a dárků! V našem zlatnictví provádíme rytí - gravírování šperků diamantovým hrotem na prsteny (jak z vnitřní, tak z vnější strany), na hodinky, na zlaté nebo stříbrné destičky, náramky, butylky, zapalovače, propisky či jiné dárky nebo předměty až do velikosti formátu A4, u nás zakoupené nebo Vámi dodané.

Prohlédněte si naši galerii gravírovaných dárků: KLIKNI.

Gravírování šperků

Provedeme přenos Vámi dodané fotografie na zlatou nebo stříbrnou destičku. Oryjeme přívěsek s Vaším důležitým datem a hodinou. Provedeme ruční rytinu. Postaráme se o gravírování do kovu. Veškeré gravírování šperků je u nás za jedinečné ceny!

Gravírování šperků od Zlatíčka:

  • rytí do kovů
  • rytí do stříbra
  • rytí do zlata
  • rytí do chirurgické oceli

V čem spočívá gravírování šperků?

Gravírování šperků pomocí CNC stroje (gravírování do kovu) představuje nejmodernější propracování gravírovaného nápisu či grafiky. Dokonalost je násobena jak v technické, tak estetické stránce. Gravírování šperků částečně nahrazuje ruční rytí do kovů, nelze jej však zcela nahradit. Zlatnictví Zlatíčko nabízí jak gravírování šperků s pomocí CNC stroje, tak i ruční rytí do kovů, rytí do zlata, rytí do stříbra i rytí do chirurgické oceli.

Využijte i Vy naše kompletní služby v oblasti gravírování šperků a gravírování do kovu!

Nalezené produkty: 94

Produkty