Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Zlaté zásnubní prsteny

Chystáte se učinit významný životní krok a požádat svoji vyvolenou o ruku? Vyberte ve Zlatnictví Zlatíčku pro tento jedinečný okamžik jedinečný šperk. Prolistujte si portfoliem zlatých zásnubních prstenů a pořiďte pro svoji lásku takový, který vyjádří Vaše city i beze slov. Na vybraný prstýnek Vám vygravírujeme datum svatby, iniciály nebo například Vaše společné motto.

Nezapomeňte si objednat originální krabičku na zásnubní prstýnek.

Jaký vybrat zásnubní prstýnek?

Zásnubní prsten bude Vaše žena nosit po celý život, a proto se vyplatí při výběru prstýnku nic nepodcenit. Zjistěte si nejprve velikost prstu partnerky, pokud si ale velikostí nejste jistí, vždy je lepší zakoupit větší prsten, protože je mnohem snazší obvod prstenu zmenšit než roztáhnout. Zásnubní prsten vybírejte především podle vkusu partnerky. Pak už si jen stačí připravit originální žádost o ruku.

Zlaté zásnubní prsteny od Zlatíčka:

Zásnubní prsteny ze zlata s drahými kameny

Chtěli byste své vyvolené pořídit zlatý zásnubní prsten s drahým kamenem? Nechte se inspirovat designově propracovanými prstýnky, které jsou zdobené zirkony, barevnými kameny, safírem, brilianty nebo diamantem. Pokud si nejste svým výběrem jisti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a společně najdeme ten nejlepší zásnubní prsten pro Vaši nastávající.
Nalezené produkty: 149

Produkty