Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Soupravy šperků

Chtěli byste své blízké potěšit neotřelým dárkem, který nikdy nezklame? Darujte jim soupravu šperků ze Zlatíčka! Stylově sjednocená sada šperků vždy vynikne lépe než rozdílné jednotlivé šperky. Podtrhněte svoji eleganci zlatou soupravou šperků! Soupravy šperků a sady šperků jsou navíc často výrazně levnější, než nákup jednotlivých klenotů.

Zlaté soupravy šperků na Vás čekají v e-shopu zlatnictví Zlatíčko!

Soupravy šperků od Zlatíčka

Zlatnictví Zlatíčko Vám ve své šperkovnici přináší soupravy šperků a sady šperků, ze kterých si určitě vyberete ty pravé právě pro Vás. Z materiálů sady šperků můžete volit mezi žlutým a bílým zlatem, stříbrem, portugalským stříbrem nebo ocelí. Soupravy šperků jsou rovněž zdobeny drahými nebo syntetickými kameny. Záleží vždy na Vašem přání a konkrétní představě o soupravě šperků.

Soupravy šperků pro Vás máme za jedinečné ceny, u nás si stačí jen vybrat!

Sada šperků obsahuje:

  • přívěsek a náušnice
  • prsten a náušnice
  • prsten, přívěsek, náušnice

Zlaté soupravy šperků

Zlaté soupravy šperků patří mezi nejvyhledávanější sady šperků v našem zlatnictví. Zákazníci si oblíbili především zlaté soupravy šperků z bílého zlata, které vynikají svojí designovou propracovaností a elegancí. Zlatá souprava šperků je navíc velmi cenově dostupná. Sada šperků je navíc skvělým dárkem ke každé významné příležitosti.

K soupravám šperků doporučujeme objednávat také řetízky na přívěsky.

Nalezené produkty: 24

Produkty