Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Písmena

Chtěli byste svým blízkým věnovat osobitý dárek? Nejlepší dárky jsou takové, které odkazují přímo k podarovanému. Tyto pozornosti mu dávají také vzpomenout na toho, kdo je podaroval. Rádi bychom proto toho, koho máme tak rádi, obdarovali něčím výjimečným. Nechtěli bychom koukat na cenu, ale musíme. Co kdybychom však vybrali takový dárek, který je krásný, lichotivý a není vůbec drahý, ba naopak? To, co hledáte, je přívěšek písmena!

Pořiďte u zlatnictví Zlatíčka přívěsek s písmenem, který vyjádří vše i beze slov.

Přívěšek s písmenem

Prolistujte si pestrým portfoliem přívěsků s písmeny od zlatnictví Zlatíčka. Nejoblíbenější varianty jsou ty se žlutým zlatem, máme ale také krásné bílé zlato a působivé stříbro, které zaujme ty skromnější, kteří oproti přepychu dbají na dokonalý vizuální dojem. Zvláštní možností je čtrnáctikarátový přívěsek písmene A se zirkony. Je to přesně ten šperk, jímž chcete oslnit a nadchnout.

Přednosti přívěšků s písmenem

  • kvalitní zlato nebo stříbro
  • velmi přívětivá cena
  • nízká hmotnost
  • stručný a výstižný design
  • jedinečnost spojená s písmeny jmen

Písmeno na krk od Zlatíčka pro zlatíčko

Samozřejmě že u písmen na krk není důležité jenom zpracování kovu, ale také styl použitého písma. Například krásné písmenko J v psacím stylu a ze stříbra potěší všechny, jež vystihuje tento romantický styl psaní – něžný, úsporný, ale zároveň úhledný. Takové písmeno na krk nevystihuje jenom jméno, ale rovnou celého člověka.

Přívěsky s písmeny můžete objednávat z pohodlí svého domova v e-shopu zlatnictví Zlatíčka.

Nalezené produkty: 57

Produkty