Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Naušnice na klapku

Dětské náušnice na klapku jsou vyráběny s klasickým dámským patentem, které se hodí pro slečny již od školního věku, až po dospělost. U zapínání takového typu lze vyrobit i pojistku. Nenajdete-li v této kategorii dětské náušnice, které se Vám líbí, a přesto byste je chtěli na klasický dámský patent, zeptejte se nás na možnost předělání.

Dětské náušnice na klapku na míru

Dětské náušnice na klapku může slečna používat až do dospělosti, a to díky vynikajícímu zpracování a promyšlenému designu, který je roztomilý u malých dívek a atraktivní u dospělých žen, které už přece nechtějí být jen roztomilé, ale chtějí se také líbit. Pokud v této kategorii nenajdete ty náušnice na klapku, které se Vám budou líbit, můžete si vybrat některé jiné náušnice a zeptat se na možnost jejich předělání do klasického dámského patentu.

Náušnice na klapku v této kategorii:

  • univerzální design
  • perfektní zpracování
  • bezpečný dámský patent
  • lákavé cenové rozpětí

Dětské náušnice s klapkou od Zlatíčka

Najdete u nás například náušnice na klapku ze stříbra, prostý vzor se sluníčky rozzáří oči každé dívenky. Tyto náušnice na klapku jsou takřka prosté a jsou tím pádem praktické a vhodné ke každodennímu nošení. Navíc jejich cena je vskutku brilantně postavená na míru všem. Náročnější, ale ještě vzhlednější variantou jsou náušnice z bílého zlata se zelenými zirkony. Jsou vhodné nejenom pro starší slečny, ale vůbec ženy všech věkových kategorií.

Potěšte svoji malou slečnu originálnímu náušnicemi na klapku od zlatnictví Zlatíčka.

Zobrazit více

filtry

Produkty