Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Naušnice na klapku

Dětské náušnice na klapku jsou vyráběny s klasickým dámským patentem, které se hodí pro slečny již od školního věku, až po dospělost. U zapínání takového typu lze vyrobit i pojistku. Nenajdete-li v této kategorii dětské náušnice, které se Vám líbí, a přesto byste je chtěli na klasický dámský patent, zeptejte se nás na možnost předělání.

Dětské náušnice na klapku na míru

Dětské náušnice na klapku může slečna používat až do dospělosti, a to díky vynikajícímu zpracování a promyšlenému designu, který je roztomilý u malých dívek a atraktivní u dospělých žen, které už přece nechtějí být jen roztomilé, ale chtějí se také líbit. Pokud v této kategorii nenajdete ty náušnice na klapku, které se Vám budou líbit, můžete si vybrat některé jiné náušnice a zeptat se na možnost jejich předělání do klasického dámského patentu.

Náušnice na klapku v této kategorii:

  • univerzální design
  • perfektní zpracování
  • bezpečný dámský patent
  • lákavé cenové rozpětí

Dětské náušnice s klapkou od Zlatíčka

Najdete u nás například náušnice na klapku ze stříbra, prostý vzor se sluníčky rozzáří oči každé dívenky. Tyto náušnice na klapku jsou takřka prosté a jsou tím pádem praktické a vhodné ke každodennímu nošení. Navíc jejich cena je vskutku brilantně postavená na míru všem. Náročnější, ale ještě vzhlednější variantou jsou náušnice z bílého zlata se zelenými zirkony. Jsou vhodné nejenom pro starší slečny, ale vůbec ženy všech věkových kategorií.

Potěšte svoji malou slečnu originálnímu náušnicemi na klapku od zlatnictví Zlatíčka.

Nalezené produkty: 45

Produkty