Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Šperky s vltavíny

Drahé kameny jsou nezaměnitelnou součástí luxusních šperků. Zlatnictví Zlatíčko Vám nabízí šperky s drahými kameny za bezkonkurenční ceny! V naší šperkovnici najdete šperky s pravými kameny, z nichž si stačí vybrat ten pravý podle Vašich představ a přání. Zhotovíme Vám také šperky s kameny podle Vašeho návrhu!

Drahé kameny šperky Vám zlatnictví Zlatíčko dodává v nejvyšší možné kvalitě!

Vltavínové šperky od Zlatíčka:

  • prsten s vltavínem
  • přívěsek s vltavínem
  • náušnice s vltavínem

Šperky s vltavíny opředené tajemstvím

O vzniku vltavínů se stále vedou spory a jejich původ je opředen tajemstvím. Vltavín není minerál, jak se mnozí domnívají, ale jedná se o přírodní sklo. Samotný vznik vltavínů popisují dvě teorie. První teorie pojednává o částečném vesmírném původu vltavínů po dopadu velkého meteoritu zhruba před 15 miliony lety na území dnešního Bavorska v Německu. Druhá teorie se opírá o tvrzení, že vltavín je tvořen pouze roztavenou zemskou horninou po dopadu meteoritu.

Ať již vltavíny vznikly jakkoli, jsou z nich vyráběny krásné vltavínové šperky!

Pořiďte si šperky s vltavíny

Vyberte si z portfolia zlatnictví Zlatíčko elegantní šperky s vltavíny podle svých představ. Vltavíny jsou křehké, a proto se zasazují převážně do drahých kovů, nejčastěji zlata a stříbra. Vltavín může být ve šperku vybroušený nebo v původním stavu jen lehce opracovaný.

Objednejte si i Vy šperk s vltavínem z našeho internetového obchodu.

Nalezené produkty: 51

Produkty