Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Prsteny z bílého zlata s drahým kamenem

Chtěli byste svoji přítelkyni nebo manželku velmi mile a nečekaně překvapit? Nahlédněte do pestré nabídky prstenů s diamantem, které Vám ve své šperkovnici přináší zlatnictví Zlatíčko za atraktivní ceny! Prsteny s diamantem jsou designově propracované a stanou se ozdobou každé ženy.

Vybírejte diamantové prsteny či luxusní šperky s diamanty v našem e-shopu!

Diamantové prsteny

Nahlédněte do naší pestré nabídky šperků a vyberte si prsten s diamantem podle svých představ. Jsou pro Vás připravené diamantové prsteny mnoha variant, vybroušení diamantu a karátů. I do diamantových prstenů provádíme rytiny, záleží pouze na Vašem vkusu a přání. Diamantové prsteny podtrhnou eleganci každé ženy.

Objednejte se prsten s diamantem za skvělé ceny od Zlatnictví Zlatíčko!

Prsten s diamantem řekne vše za Vás

Pokud se chystáte požádat svoji vyvolenou o ruku, je pro Vás prsten s diamantem tou pravou volbou. Prsteny s diamantem mají oslňující třpyt a dokonalé tvary. Vyjádřete i Vy svoji lásku zásnubním diamantovým prstenem od Zlatíčka. Zásnubní prsteny s diamantem jsou velmi elegantní a luxusní.

Výjimečné prsteny s diamantem

  • zásnubní prsteny s diamantem
  • výroční prsteny s diamantem

Využití diamantů ve šperkařství

Využití diamantů ve šperkařství je nejznámější a zároveň nejvyhledávanější. Diamant je nejtvrdší přírodní minerál, který je krystalickou formou uhlíku C. Pro účely šperkařství jsou diamanty vybrušovány do tvaru briliantů, které se následně umisťují do šperků s diamanty. Hmotnost diamantů se vyjadřuje v karátech (ct).

Při výrobě všech diamantových prstenů je kladen důraz na detail a precizní zpracování.

Nalezené produkty: 29

Produkty