Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

S.T.A.M.P.S.

Hodinky S.T.A.M.P.S. jsou unikátním hodinářským produktem. Každý uživatel si může sestavit libovolný vlastní model a vytvořit tak náramek, hodinky, přívěsek na krk či karabinu dle vlastního vkusu. Tento model pak může zase kdykoliv změnit (na základě oblečení, nálady, příležitosti), protože hodinky jsou na řemínku zacvaknuté ve speciálním držáku (případně zasunuté do okrasného rámečku Full Metal Jack), ze kterého se dají vyndat a změnit číselník nebo řemínek.

Návod na sestavení hodinek: ZDE

Jsi osobnost? Máš svůj vlastní styl a nechceš se neustále podřizovat? Probuď v sobě naprostou originalitu a jdi jedinečnosti naproti! Hodinky S.T.A.M.P.S. tě naprosto nadchnou svým provedením, díky kterému si s nimi můžeš pohrát! Zlatnictví Zlatíčko má recept na to, jak být in za každé situace – pořiď si hodinky S.T.A.M.P.S. a hraj si s nimi podle nálady!

Návod na sestavení hodinek S.T.A.M.P.S najdeš zde.

Netradiční hodinky S.T.A.M.P.S. i pro tebe

Hodinky S.T.A.M.P.S. jsou unikátním produktem, který měří čas tím nejpřesnějším způsobem a navíc skvěle vypadá! S.T.A.M.P.S.K.Y. jsou pro každého majitele jeho vlastní možnost volby, S.T.A.M.P.S.K.Y. určují styl. Tento produkt z hodinářské dílny je revolucí v měření času. Necháš se společně se zlatnictvím Zlatíčkem strhnout touto vlnou módy a naprostého vkusu?

Jak můžeš využít své S.T.A.M.P.S.K.Y.?

Sestav si libovolný model a vytvoř:

  • hodinky
  • náramek
  • přívěsek na krk
  • karabinu

Jednoduše kombinuj a utvoř si S.T.A.M.P.S.K.Y. nabité netradičností, které můžeš kdykoli změnit! Hodinky S.T.A.M.P.S. jsou na řemínku ve speciálním držáku nebo v okrasném rámečku Full Metal Jack, z něhož se dají vyndat. Ty můžeš libovolně změnit číselník nebo řemínek, nezní to skvěle?

Hodinky S.T.A.M.P.S. pro každý den

Nabízíme ti samostatně prodejné ciferníky hodinek S.T.A.M.P.S. ve tvaru poštovní známky, které můžeš vsadit do náramku, nosit je na krku, a nebo třeba místo klíčenky! Proč by Ti měl někdo říkat, jak máš měřit čas svých dní? Prožij život tak, jak chceš Ty!

Přijď si pro své vlastní S.T.A.M.P.S.K.Y. i ty do zlatnictví Zlatíčka!