Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu
  • E-SHOP STÁLE FUNGUJE

    PRODEJNA JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO

Šperk jako originální dárek pro muže

7. 11. 2019

Šperk jako originální dárek pro mužeHledáte ideální dárek pro muže? Originální šperk, který bude elegantní pro běžné i nevšední dny a situace? Na co se zaměřit při výběru pánského šperku? A jak šperky sladit, aby vznikla celá sada? Nahlédněte do pánské šperkovnice Zlatnictví Zlatíčka a nechte se inspirovat na našem blogu.

 

 

 

Jaký je rozdíl mezi dámským a pánským šperkem?

Pánské šperky bývají masivnější a méně zdobené oproti šperkům pro ženy. Muži preferují u šperků spíše jednoduchost s minimálním zdobením. Důležitou roli hraje kvalita kovu a zpracování. Pomalu jsou pryč doby obřích řetězů všech barev a materiálů. Prim hraje elegance, která dotváří osobnost muže.

Který kov dominuje u pánských šperků?

Nejoblíbenějším kovem u pánských šperků je ocel, následována zlatem a stříbrem. Neznamená to ale, že panské šperky ze stříbra ztrácejí na své eleganci, pokud v pánské hitparádě šperků vede ocel. Je to jen na vás, které vlastnosti u výběru šperků preferujete a jaké jsou vaše finanční možnosti. Zamysleli jste se právě teď, proč ta ocel? Protože ocel je jako kov vysoce odolná a muži se v ní cítí pevně jako hrdinové, spasitelé planety, zachránci republiky, neporazitelná smečka…😊 Ale! Co když právě ten váš muž po této superhrdinské potřebě netouží?

Dárek pro správného muže

Vybírat šperk pro muže je někdy nadlidský výkon a až se do toho pustíte, nejednou se myšlenkami vrátíte k těm ohraným slavným ponožkám. Ale vy vlastně chcete tentokrát víc? Být originální a překvapit k svátku, narozeninám, výročí, Vánocům, nebo jen tak udělat radost?

Než se pustíte do souboje s výběrem, otipujte si budoucí obdarovanou osobu. Bude to dědeček, tatínek, syn, synovec, kamarád, partner, manžel a jaký mají vkus? Vidíte, bude to snadné!

Nikoho neurazí neokoukaný pánský náramek a v sadě s řetízkem na krk jen podtrhnete jedinečný moment jistoty.

Gentlemanům dokonale padnou manžetové knoflíčky na každé business jednání i společenskou akci. V kamenné prodejně a na e-shopu Zlatnictví Zlatíčko si můžete vybrat z nekončící šperkovnice ocelových, stříbrných i zlatých manžetových knoflíčků a pozvednout je vygravírovaným monogramem, což je ve Zlatnictví Zlatíčko velmi žádaná služba s pečlivým zpracováním.

Synům a jiným dětským mini mužům jistě vykouzlí úsměv na rtech jeho první náramek na ruku nebo jemný řetízek na krk z kolekce šperků pro děti a když zainvestujete ještě do přívěsku, vracíme se nazpět v textu - malý fešný superhrdina a jeho super máma.

A pokud na šperky přeci jen nejsou, zaměřte se na praktičnost, která nikoho neurazí v podobě kvalitních hodinek, kapesních hodinek, kravatových spon, spon do klopy obleku i elegantních zapalovačů.

Darujte originální pánské šperky od Zlatnictví Zlatíčko!

Přidat nový komentář

Osobních údajů

Komentáře

Nebyl přidán žádný komentář.