Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu
 •    PROSINEC  2023

  otevírací doba  kamenné prodejny

  sobota    9.12.2023    9h - 11h
  neděle  10.12.2023    9h - 11h


  sobota  16.12.2023    9h - 11h 
  neděle  17.12.2023    9h - 11h


  sobota  23.12.2023    9h - 16h

  Štědrý den          zavřeno
  Vánoční svátky   zavřeno


  středa  27.12.2023    10h - 16h
  čtvrtek 28.12.2023     10h - 16h
  pátek   29.12.2023   ZAVŘENO

   

Firemní a klubové šperky

Rádi byste prezentovali svoji firmu, klub nebo přímo sebe sami na veřejnosti? Přemýšlíte o originálním dárku pro své zaměstnance, obchodní partnery, pro členy klubu nebo spolku? Naše dlouhodobé zkušenosti ve výrobě firemních a klubových šperků vám pomohou tuto otázku vyřešit.

Nechte si vyrobit originální firemní a klubové šperky na míru od Zlatnictví Zlatíčka.

FiremniSperky.jpg

Zakázková výroba firemních a klubových šperků

Vyrobíme vám šperky nebo jiné doplňky s originálním logem, iniciálami, obrázkem či jiným označením podle vašeho zadání. Poskytneme vám plné poradenství, jak nejlépe vyrobit firemní šperk, aby co nejlépe vypadal.

Návrh šperku vám vytvoříme zcela zdarma!

Firemní šperky

Identitu vaší firmy dokážeme zvýraznit odznáčkem s logem do klopy. Ženy se originálně ozdobí přívěsek nebo náušnice s logem. Manažer jistě zaujme se svými originálními manžetovými knoflíčky. Budete mít originální dárek pro zaměstnance k výročí nebo jako odměnu za dobrou práci gravírovanými kapesními nebo náramkovými hodinkami od nás. Profesionálně tak vytvoříme personalizovaný šperk, který bude stálou vzpomínkou pro obdarovaného.

Co místo reklamní propisky nebo diáře vytvořit pro své zákazníky vkusný šperk, který připomene vaši firmu nebo společnost?

Klubové šperky

Jste hrdými členy svého klubu nebo spolku a rádi byste vyzdvihli jeho jednotu? Vyrobíme vám klubové šperky v jakékoliv podobě prstenů, broží, odznáčků nebo manžetových knoflíčků. Potřebujete originální šperk pro vítěze? Jsme pro vás připraveni toto vyřešit.

Originální krabičky na šperky

Váš šperk doladíme originální krabičkou či jiným balením, které samozřejmě také označíme dle vašeho přání logem či věnováním. Uvidíte, že sklidíte s takovým originálním šperkem velký úspěch.

Nezávazný poptávkový formulář

Jsme připraveni vám pomoci s vašimi požadavky a dokážeme je realizovat. Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář, v němž nám krátce popíšete vaši představu, případně odkážete na své webové stránky, či jiné stránky, které napoví představu o výrobě firemního nebo klubového šperk

V sekci není žádný produkt.