Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Srdíčka

Jaký symbol již od pradávna vyjadřujte lásku a náklonnost? Ano, tušíte správně, je to srdce. A právě přívěsky srdíčko patří mezi nejoblíbenější dámské šperky! Chtěla byste si pořídit také takový? Není nic snazšího, než si přívěsek srdce objednat z našeho internetového obchodu nebo přijít vybrat přímo do kamenné prodejny zlatnictví Zlatíčka, jež se nachází v Litoměřicích.

Pořiďte si k přívěsku srdíčka od zlatnictví Zlatíčka také krásný řetízek, na němž se bude přívěsek vyjímat!

Přívěsky srdíčko

Vyberte si ten pravý přívěsek srdíčko z pestré šperkovnice zlatnictví Zlatíčka! V našem portfoliu najdete přívěsky srdce z mnoha materiálů, jak zdobené, tak klasické, různých velikostí a stylů. Každý přívěsek srdíčko je pak pečlivě designově propracovaný s přihlédnutím ke každému detailu. U jednotlivých přívěsků pak vždy najdete detailnější popis, parametry a detailní fotografii.

Materiál přívěsků srdíčko:

  • žluté a bílé zlato
  • stříbro
  • portugalské stříbro
  • chirurgická ocel

Darujte přívěsek srdíčko z lásky

Chtěl byste své ženě, přítelkyni nebo vyvolené vyjádřit lásku a nevíte, jaký dárek by byl nejvhodnější? Darujte ji přívěsek ve tvaru srdce! Právě tímto přívěskem vyjádříte nejlépe své city a lásku. K přívěsku srdíčka můžete také přiobjednat řetízek, přičemž Vám oba šperky zabalíme do dárkové krabičky. Přál byste na přívěsek srdíčka něco vyrýt? Pro zlatnictví Zlatíčko žádný problém! Sdělte nám své představy a my se o vše postaráme!

Přívěsky srdíčko Vám přinášíme za jedinečné ceny!

Nalezené produkty: 100

Produkty