Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Ilona Kocmanová - Zlatnictví Zlatíčko Menu

Ostatní přívěsky

Každý z nás má svůj vlastní životní příběh, zážitky, koníčky, vzpomínky nebo sny. Proč si svůj styl života nepřipomínat každý den? Jednou z možností, jak si k sobě přivolat štěstí, radost a uchovávat u sebe své vzpomínky, jsou přívěsky na krk od Zlatíčka. Právě tady naleznete přívěsky připomínající konkrétní situace, víru, motivační amulety štěstí a spoustu dalšího.

Díky přívěskům na krk ze Zlatnictví Zlatíčka si můžete být jisti sami sebou – budou Vás doprovázet na každém Vašem kroku!

Ostatní přívěsky pro nové majitele

Zlatíčko nabízí spoustu přívěsků, jimiž si můžete ozdobit svůj řetízek. Sekce ostatní přívěsky nabízí ty specifické, zabrouzdejte mezi ně a nechejte se unášet jejich energií. Udělejte radost sobě nebo tyto přívěsky darujte svým nejbližším. Z naší široké nabídky si jistě vyberete a zároveň se snadno trefíte do vkusu ostatních.

Skvělá nabídka ostatní přívěsky

  • přívěsky ze žlutého zlata, bílého zlata, stříbra či chirurgické oceli
  • přívěsky ozdobené zirkony
  • kvalitní přívěsky za příznivé ceny
  • vhodné jako perfektní dárek Vašim blízkým

Tradiční zlatnictví Zlatíčko nabízí i netradiční přívěsky

Proč vybírat právě u zlatnictví Zlatíčko? Svým klientům nabízíme kvalitní výrobky originálních nápadů, které jsou navíc cenově velmi příznivé! Nemusíte se obávat vysoké útraty, očekávejte však kopu štěstí při předávání dárku ze sekce ostatní přívěsky. Právě tyto přívěsky jsou připraveny pro své nové majitele, kterým budou dělat na jejich životní cestě radost.

Zlatíčko – zlatnictví s dlouholetou tradicí!

Nalezené produkty: 19

Produkty