Zlatý řetízek venezia žluté zlato 0,8mm 000.00001
Informace o produktu
- Kód produktu: 55cm
Řetízek ze žlutého zlata hádek čtvercového průřezu, je broušený do lesku a je pohyblivý. Na řetízek se hodí se hodí přívěsek menšíh rozměrů a vah, je velmi vhodný jako doplněk k námi nabízeným křtícím hodinkám.
Řetízek čtvercového průřezu lze dodat ve dvou velikostech šíře a to 0,8mm nebo 1mm. Řetízek je možné dodat v jakékoli délce. Rozměry řetízku si sami zvolíte v nastavení variant.
Cena tohoto řetízku je stanovena na délku 38cm, při změně této délky se Vám změní i cena.
Jestliže Vám nebude vyhovovat délka řetízku, kterou nabízíme ve variantách, neváhejte nás kontaktovat v dotazu na tento produkt, milerádi Vám spočítáme cenu za Vaši požadovanou délku. Délky řetízků vám vyhotovíme dle vašeho přání.
Materiál:
- zlato 585/1000, žluté
Rozměry:
- délka v cm: 38, 40, 45, 50, 55
- šířka oček: 0,8mm
Zapínání:
- pérový kroužek
Poznámka:
Cena tohoto řetízku je stanovena na délku 38cm, při změně této délky se Vám změní i cena. Jestliže Vám nebude vyhovovat délka řetízku, kterou nabízíme ve variantách, neváhejte nás kontaktovat v dotazu na tento produkt. Rádi Vám spočítáme cenu za Vaši požadovanou délku. Délky řetízků vám vyhotovíme dle vašeho přání.
Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.