Články

Naskladnili jsme nepřeberné množství křížků!

4.9.2015

přívěsky křížky

Rozšířili jsme pro Vás nabídku křížků. V nabídce zlatnictví-zlatíčko naleznete křížky na krk z nejrůznějších materiálů i vzhledu. Křížky jsou vhodné k všednímu nošení a hodí se prakticky ke každému vašemu outfitu. Křížky máme z churgické oceli, kterou preferují pánové, ale i stříbra, nebo žluté a bílého zlata. Gravírované, nebo jednoduché, elegantní. Záleží pouze na Vás jaký styl preferujete a jaký bude ten Váš!

 

 

Přidat nový komentář

 

Rozšíření kolekce hodinek S.T.A.M.P.S.

25.8.2015

hodinky stampsRozšířili jsme pro Vás kolekci hodinek S.T.A.M.P.S. jenž jsou v naší nabídce stálicí. Tyto Hodinky jsou takovou malou stavebnicí a můžete si je sestavit dle outfitu, příležitosti, nebo jentak, podle nálady.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Nové manžetové knoflíčky vlastní výroby.

12.6.2015

manžetové knoflíky vlastní výroby... rozšiřili jsme pro Vás sortiment o krásné manžetové knoflíčky vlastní výroby. Knoflíčky lze libovolně upravovat dle Vašich představ - měnit materiál, rozměry a pravý, či syntetický kámen. To vše pouze u Zlatnictví Zlatíčko!

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Nová kolekce hodinek s možností rytí

6.5.2015

Nyní pro Vás máme novou kolekci kapesních hodinek, které je možno ozdobit rytím textu, jednoduchých log, nebo např. Vašich iniciálů.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Dřevěné krabičky s rytím pro vaše šperky.

26.8.2014

krabicky

Chtěli byste, aby Vámi darovaný šperk nebo dárek získal na originalitě a jedinečnosti? Zlatnictví Zlatíčko Vám vygravíruje text dle Vašeho přání do dřevěné krabičky.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Proč černají náušnice nebo drátek u náušnic?

11.5.2014

Proč zčerná drátek na zlaté náušnici?
Některým z nás se jistě již stalo, že se občas setkali se změnou barvy kůže v bodě styku s nějakým kovovým materiálem. Často tento jev nastává například u náušnic nebo přezky u opasku či řetízku s přívěskem.

Změní li tedy šperk barvu v místě kontaktu s pokožkou, není to vada materiálu, ale jedná se o reakci lidské pokožky na tento kov. Reakce může nastat zcela výjimečně nebo naopak velmi často. Při občasné reakci stačí šperk vyčistit u zlatníka a jedná li se o náušnice, poté namočit do 60% lihu. Pokud i nadále mění barvu, není pro daného člověka vhodný. Tato reakce je velmi individuální. Zarudne-li ušní dírka, je to alergická reakce, která opět může nastat zcela výjimečně nebo naopak často. V tomto případě je vhodné navštívit alergologa či pediatra a zkuste šperk z jiného materiálu.

Každopádně je vždy vhodné nakupovat šperky u zlatníků, kteří jsou řádně registrováni na Puncovním úřadě a zlaté a stříbrné šperky mají řádně označené puncem dle zákona.

Přidat nový komentář

 
 

Křtící hodinky s diamantem

22.4.2013

dárek k narození

Z důvodu častých dotazů k výrobě oblíbených křtících hodinek s diamantem, jsme tyto hodinky zařadily do stálé nabídky. Rozšířili jsme tím již tak širokou škálu šperků pro děti.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Amulety a talismany

11.10.2012

Amulety a talismanyDo naší nabídky jsme zařadili zajímavou novinku. Výrobu magických amuletů a talismanů.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Nastřelit nebo propíchnout ucho pro aplikaci náušnice?

10.3.2012

nastřelení náušnic

Tato často kladená otázka maminek nás inspirovala k vytvoření článku, ve kterém by jsme Vám rádi pomohli trochu se zorientovat v aplikaci náušniček pro Vaše malé slečny.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Dětské prsteny ze zlata

12.10.2011

detsky prsten ze zlataVybrat dárky pro své blízké není úplně jednoduché. Zlatnictví Zlatíčko Vám přináší další dávku inspirace v podobě dětských prstenů ze zlata. Potěšte své přátele a jejich ratolest originálním dárkem. Jejich radost určitě potěší také Vás..

.

 

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Rytiny na kapesní hodinky značky PRIM

10.7.2011

hodinky prim

Chcete výjimečný a originální dárek? Jako novinku jsme pro Vás připravili kolekci kapesních hodinek známé české značky Prim. Značka Prim je známa již od roku 1946 a pro svoji kvalitu a spolehlivost si získala mnoho zákazníků jak v Čechách tak po celém světě.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Soutěž o nejvtipnější fotografii

26.6.2011

soutezSoutěž o dárkové poukazy, kterou přináší Zlatnictví Zlatíčko svým fanouškům na facebooku, staňte se tedy i Vy našimi fanoušky a zasoutěžte si. Pravidla najdete po rozkliknutí.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Studentské pečetní prsteny vyrobené ku příležitosti slavnostního vyřazení VOŠ a SZŠ Benešov

20.6.2011

studentské pečetní prstenyDnes jsme předali stříbrné pečetní prsteny vyrobené pro SOŠ a SZŠ v Benešově. Prsteny jsou předávány při slavnostním ceremoniálu a to při vyřazování absolventů školy. Tyto prsteny jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925/000, pečetní hlava prstenu je z bukového dřeva na kterém je vyznačeno logo, které má tato vyšší odborná a stření škola ve znaku. Přejeme všem absolventům hodně štěstí v dalších studiích či v pracovním životě.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Snubní prsteny na zakázku

18.6.2011

snubní prstenyNaše zlatnictví není jen obchodní firmou, která prodává šperky z drahých kovů a z ocele, naši zlatníci plní i přání zákazníka při zakázkové výrobě šperků. Důkazem jsou snubní prsteny, vyrobené  na zakázku a inspirované vášní jednoho z budoucích partnerů, kterou je horolezectví. Tyto snubní prsteny z bílého zlata imitují horolezecký uzel (malá autíčka). Přejeme novomanželům hodně štěstí na společné cestě životem a aby jejich zvolený symbol, který nese jejich snubní prsten,byl zároveň symbolem pevného celoživotního svazku.

Číst celý článek | Přidat nový komentář

 

Nové internetové stránky Zlatnictví - Zlatíčko

13.6.2011

Dnešním dnem jsme spustili uplně novou podobu internetových stránek Zlatnictví Zlatíčko. V našem novém internetovém obchodě vám nabízíme náušnice, řetízky, náramky, přívěsky a prsteny z materiálů jako je zlato, stříbro nebo ocel. Budeme se snažit neustále zdokonalovat naše stránky tak, aby se vám líbili a stali jste se našimi spokojenými zákazníky. Tímto si dovolujeme poděkovat firmě: www.Shopio.cz , která nám svým profesionálním přístupem tyto stránky pomohla vytvořit.

Přidat nový komentář

 


Zlatnictví-Zlatíčko.cz - Kamenný obchod od roku 1994